Árukiadó raktáros munkatársat keresünk

Trapézlemezgyártó üzemünkbe árukiadó raktáros munkatársat keresünk Zsámbék és Tata környékéről.

Folyamatosan fejlődő, 100%-ban magyar tulajdonú cégünk várja jelentkezésed, hogy támogasd raktáros csapatunkat saját gyártású és import építőipari termékeink összekészítésében és rakodásában, hogy azok szállítás után hiánytalanul eljussanak partnereinkhez, vagy vásárlóink otthonába.

Szeretünk rendszerben gondolkodni, ennek feltételeit számodra is biztosítjuk: QAD vállalatirányítási rendszerünkben a feladataid átláthatóak és pontosan követhetőek lesznek. Így ha Te is precíz vagy, nem kell kompromisszumokat kötnöd.

Mire számíthatsz csapatunk tagjaként?

  • Kulturált és barátságos telephelyi környezetre
  • Kiszámítható munkaidőre (H-P: 7:30-16 óráig)
  • Közvetlen vezetőd Kornél, aki egyben mentorod is lesz a betanulási időszakban
  • Csapatépítő bulikra, ahol munkáról szigorúan nem beszélünk :)
  • Támogatjuk a munkába járásod, a mai üzemanyagárak mellett ez nálunk alap

Feladataid lesznek:

  • vevői megrendelések alapján az áru összekészítése és teherautóra pakolása
  • telephelyi vásárlók kiszolgálása raktárkészletünkből
  • leltárakban való aktív részvétel
  • feladatkör szerinti gépi és kézi anyagmozgatás
  • kapcsolódó adminisztráció elvégzése
  • raktári rend fenntartása és folyamatos javítása

Elvárásaink feléd:

  • Targoncavezetői jogosítvány
  • A precíz, felelősségteljes munkavégzés kiemelten fontos, ahogy a rakományok biztonságos pakolása is
  • Raktári munkakörnyezetben szerzett tapasztalatodra feltétlenük számítunk
  • Erős fizikum, időjárási viszonyokhoz való jó alkalmazkodási képesség, hiszen munkád során kültéren is helyt kell állnod

Munkavégzésed helye:

  • 2072 Zsámbék, Herceghalmi út 1-3. vagy
  • 2890 Tata, Kalapács u. (M1 szervíz mellett)

Ha állásajánlatunk felkeltette az érdeklődésedet, jelentkezz még ma az alábbi rövid űrlap kitöltésével!